You are here:

Remontuj z głową

Wiosna to idealny czas na gruntowny remont mieszkania. Najwięcej osób decyduje się na przeprowadzenie zmian w łazience, ponieważ trendy wyposażenia wnętrz, jeśli chodzi o salony kąpielowe zmieniają się dość często. Największym zainteresowaniem w sklepach z wyposażeniem łazienek cieszą się oczywiście kabiny prysznicowe oraz umywalki, ponieważ te elementy łazienek są najbardziej widoczne i wiele osób chce, aby były jak najbardziej modne, ładnie wykonane oraz funkcjonalne.

Często dzieje się tak, że kabiny prysznicowe po prostu się psują. Awarie najczęściej dotyczą modeli z przesuwanymi drzwiami. Także umywalki są narażone na pęknięcia i odpryski, szczególnie jeśli upuścimy na nie coś ciężkiego – na przykład flakon perfum. Dużym zainteresowaniem w marketach budowlanych cieszą się też płytki ceramiczne oraz baterie łazienkowe. Płytki kiedyś się nudzą i też tracą swój pierwotny blask lub po prostu stają się coraz mniej praktyczne, a nawet uciążliwe w utrzymaniu w czystości. Baterie łazienkowe też nie są obecnie szczytem techniki i może się wydawać, że są tak skonstruowane, aby wytrzymać pięć lat – akurat tyle ile obowiązuje gwarancja producenta. Potem, zaczynają sprawiać dużo kłopotu i najlepszym rozwiązaniem wydaje się wtedy wymiana. Niektóre osoby, w remontowym szale decydują się też na nowe panele podłogowe, które też trzeba raz na jakiś czas wymieniać, ponieważ mają one tendencję do odpryskiwania i wycierania się. Po kilku latach, panele podłogowe nie wyglądają już tak bardzo efektownie jak na samym początku i warto wtedy pomyśleć o nowej podłodze.

Jednakże, jak pokazują przeprowadzone badania – Polacy najchętniej zajmują się przeprowadzaniem remontów w łazienkach. Cieszą nas nowoczesne umywalki, świetnie zaprojektowane kabiny prysznicowe i niezawodne baterie łazienkowe. Płytki ceramiczne także zachwycają, szczególnie te projektowane we Włoszech oraz Hiszpanii, ponieważ są niewiarygodnie stylowe i do tego bardzo wytrzymałe. Jak widać, remontowanie i urządzanie łazienki wcale nie musi być nudne.

Remontuj z głową
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Posted by: admin

Slowa kluczowe: Szamba Betonowe Lesko, złomowanie auta tarnobrzeg, kawitacja kielce, Szamba Betonowe Piaseczno, etykiety inspekcyjne na zamówienie, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, przesłony wodoszczelne, Drepo zadaszenia tarasów, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, rodogosz ogrody, pantomograf Gliwice

Back to Top

wynajem igłofiltrów stalowych, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, płytki łazienkowe Apavisa, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, mezoterapia vivaderm, depilacja laserowa n25, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, Lampa wisząca Gracia 40cm